Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Aranyér?! (Többi lent)

Aranyér?! (Többi lent)

Figyelt kérdés
2012. aug. 31. 13:32
 1/10 anonim ***** válasza:
Kicsit bővebben! :o)
2012. aug. 31. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
údeciki, valamiért nem csatolta..:) 20/l vagyok, a székletem normális szokott lennu, erőlködnöm sem kell, mégis két napja véres lesz a wc kagyló és a papír. Kívülről nem látszik semmi elváltozás. Ez aranyér lehet? Vettem reparon kúpot, el fogja mulasztani?
2012. aug. 31. 13:41
 3/10 anonim válasza:
jaa, aha
2012. aug. 31. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:

Ezt elk*rtam.

A " ja, aha " az még a semmire ment.

2012. aug. 31. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Nem. Ez végbélrepedés lehet. Persze az is előfordulhat, hogy aranyered is van.

Mondjuk a Reparon az egyik legkevésbé hatékony aranyeres kenőcs szerintem, viszont ha belekened a nyílt sebbe, akkor az "szuperül" csípni fogja, úgyhogy ne tedd.


Inkább menj el proktológushoz.

2012. aug. 31. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Ja bocs, nem kenőcsöd van, hanem kúpod, (Reparonból kenőcs is van), szóval én nem használnám.
2012. aug. 31. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Hm. most megnéztem a Reparon kúp leírását, és látom, hogy végbélrepedésre is javallott. Visszavonom, akkor próbáld ki. De ha nem javul, menj el a proktológushoz.

Jobbulást!

2012. aug. 31. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm neked a válaszokat! Ha a jövő hétig nem javul, felkeresek egy szakembert. Bár őszintén szólva, örülnék, ha nem kéne.
2012. aug. 31. 14:10
 9/10 anonim ***** válasza:

Rendben. Csak ne hanyagold el.

Sajnos nekem is 19 évesen kezdődött. 35 éves koromra már túl vagyok több gyűrűzésen, egy műtéten. (No meg 3 szülésen, ami nem segít sokat).

Ha az embernek hajlama van erre, azon nem lehet változtatni, de sokat tehetsz, ha az életmódod megfelelő. (Táplálkozás és mozgás) Kezdj el intim tornázni is!


Minden jót!

2012. aug. 31. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
szia. Lehet belső aranyered. Reparon kúp + kenőcs segít, de ha többször előfordul mindenképp menj el orvoshoz hogy tényleg "csak" aranyér okozza e. Végbélrepedés elég nagy fájdalommal jár sajnos tapasztalatból írom. Jobbulást :)
2012. aug. 31. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!