Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mit csináljak pánikroham után?

Mit csináljak pánikroham után?

Figyelt kérdés
Éjszaka hirtelen nagyon felment a pulzusom, ideges lettem, a vérnyomásom is felmehetett szerintem, izzadtam, gombócot éreztem a torkomban, már mentőket akartam hívni. Reggelre elmúlt, de ha rá gondolok megint ideges leszek, még egy kicsit hevesebben ver a szívem, félek egy újabb pánikrohamtól, kicsit halálfélelmem van :S

2012. aug. 30. 11:42
 1/4 anonim ***** válasza:
Irány a háziorvos, ő beutal egy pszichiáterhez. Ez a legjobb, amit tenni tudsz.
2012. aug. 30. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Jaja, fordulj szakemberhez, mert ez nem játék!
2012. aug. 30. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Ha ez segít, akkor tudd, hogy nekem is hasonló tüneteim vannak. Ergo nem vagy egyedül ezzel. Én 2 éve vagyok pánikos és hidd el pokoli érzés nekem is. Én pszichiáterhez járok, de csak gyógyszert íratni. A Frontin féle nyugtatók abszolút segítenek, azonban ezek csak a tüneti kezelére szolgálnak. Én túl vagyok kb. 30 könyvön a témában, amelyek megerősítettek abban, hogy a pánikbetegség és az azt kísérő generatív szorongás (félelem az újabb pániktól) egy tökéletesen gyógyítható pszichoszomatikus ( lelki) betegség. Jegyezd meg, hogy a pánikroham és az asz köető szorongás nem más mint a szervezetedjelzése, hogy nincs valami rendben. Nem szervi bajról beszélek, hiszen, ha el mennél kivizsgáltatni magad lefogadom , hogy semmi szervi elváltozást nem tudnának kimutatni az orvosok. A baj tehát alapvetően lelki eredetű, gondolkozz el azon, hogy minden rendben van e a környezeteddel, az érzelmi életeddel. Nagyon fontos, hogy őszinte legyél magaddal és ne ferdítsd a dolgokat. Ne feledd, hogy ezeket a tüneteket nagyon sokan át és túlélik. A szorongás ugyanis azon kívül, hogy hasmenést, vagy puffadást, esetleg szédülést okoz egyáltalán nem halálos, csak kellemetlen.
2012. aug. 30. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Sajnállak, mert nekem eddig 2-szr volt, egyszer egy buliban, egyedül éreztem magam a sok idegen ember között, akkor kapott el, másodjára, meg otthon, eléggé ideges voltam előtte, de fél év telt el a kettő között. Halálfélelmem volt, amitől féltem, de tudom hogy nem fogok meghalni.
2012. szept. 4. 15:52

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!