Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Félek hogy tüdőembóliám van,...

Félek hogy tüdőembóliám van, bővebb lent. Valaki?

Figyelt kérdés
3napja köhögök nem nagyon csak úgy érzem hogy valami van a torkomban valami gombóc féle ami irrtálja továbbá ma vért köptem egy vércsomót de csak egyszer azóta semmi. Nagyon félek hogy tüdőembóliám van, mert mostanában nem sokat mozogtam mert ágyhoz voltam kötve szinte, kérlek valaki segítsen holnap megyek dokkihoz délután de addig is nem

2012. aug. 27. 01:15
 1/6 anonim ***** válasza:
Ha az lenne, már a családod sírna utánad. Ha vért köpsz az meg elég indok arra, hogy bemenj az ügyeletre bármikor, vagy mentőt hívj. Embóliánál nincs vérköpés, csak gyors halál.
2012. aug. 27. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
úgy olvastam hogy az enyhébbnek az is az egyik tünete mind1 ma elmegyek dokihoz az tuti! Köszönöm a választ
2012. aug. 27. 08:39
 3/6 A kérdező kommentje:
ha ezért mentot hivok mert 1x vért köptem szerintem kiröhögnek am, biztos hogy van fontosabb dolguk
2012. aug. 27. 08:41
 4/6 anonim ***** válasza:
azért a dokinak majd mondd el, hogy a neten diagnosztizáltad magad. szeretik az ilyet nagyon.
2012. aug. 27. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
nem a neten diagnosztizáltam magam csak utána olvastam... és a dokim RENDES volt amúgy meg tüdőgyulladásom van
2012. aug. 27. 17:26
 6/6 A kérdező kommentje:
és mondta hogy a vérköpés lehet tünete szóval.. de okoskodni mindenki tud én kérdeztem nem muszáj válaszolni
2012. aug. 27. 17:27

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!