Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » 19 Srác vagyok 176 cm magas...

Rocco-19 kérdése:

19 Srác vagyok 176 cm magas és 60 kiló Mozgás megvan az életembe de vékonynak érzem magam és mások is mondják, hogy pár kilót felszedhetnék DE NEM TUDOK! Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Eszek rendesen! Háziorvosom meg csak annyit mond, hogy ne zavarjon majd idővel megváltozik blablabla De nagyon utálom magam így HOGYAN TUDNÉK HÍZNI? gyógyszer vagy valami
2012. aug. 23. 15:18
 1/5 poiu ***** válasza:
Isten őrizz a hízástól. Erősödj - ne zsírosodj. Testépítés?
2012. aug. 23. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ilyen magassághoz nem kellene, hogy több súlyod legyen, de ha mindenképp hízni akarsz,(izomra) a legjobb, ha sok húst és zsíros kaját eszel és lemozgod, súlyzós edzéseket csinálsz stb..
2012. aug. 23. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ja és fehérje, tömegnövelő, vitaminok.
2012. aug. 23. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Sok húst, zsíros kaját eszek. Komplex vitaminokat szedek. 2 hónapig szedtem kreatint és fehérjét de egy gramm se jött fel se látványban nem volt változás.
2012. aug. 23. 15:34
 5/5 anonim ***** válasza:

Zsíros kaját ne egyél. A zsírbeviteled telítetlen zsírokból (lenmagolaj, tökmagolaj pl) származzon.


Biztos nem eszel elég húst! Normális fehérjeforrások: sovány húsok(pl csirkemell), halak, sajtok, túró, szója, marhahús, tojás stb. A 60 kilódhoz napi 120g fehérje kell, hogy nőjél. Amiket felsoroltam, körülbelül 20g fehérjét tartalmaznak 100g-onként, plusz minusz 2-3g. A halak kicsit kevesebbet.


Nehezen növőknek sok szénhidrát kell, de nem péksütiből, hanem rizsből, zabpehelyből, hüvelyesekből, olajos magvakból, zöldségekből, teljes kiőrlésű dolgokból, edzés után szőlőcukorból. 5g/testkg kell, tehát a te súlyoddal napi 300g. Ez a minimum.


Nemtudom mi az a mozgás amit végzel, de ha nem nehéz fizikai munka, akkor nem elég. Legjobb lenne a konditerem. Ha nincs a közelben, akkor saját testsúlyos gyakorlatok, amik közel sem merülnek ki a felülés+fekbőtámasz kombóban.

2012. aug. 23. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!