Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Melyiket tartjátok visszataszí...

Melyiket tartjátok visszataszítóbbnak?

Figyelt kérdés
ha valaki piál v. ha valaki füvezik?

2012. aug. 22. 23:15
1 2 3
 21/24 Ilyent ***** válasza:

Utolsó én totálra szivom magam mert az úgy jó.

De detoxba biztos nem megyek.

2012. aug. 26. 03:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:

Az alkoholt. Nem azzal van bajom, ha valaki legurít 1-2 üveg sört, vagy párszor berugik a jó hangulatért, mert ezeket én is megtettem/megteszem. Leírok pár dolgot.

Először is, füvezek, igen. Apám meg alkoholista, úgy mint ahogy a barátnőme is. Nem egyszer fordult már elő, hogy a legális szereket fogyasztó szülőket úgy kellett kizárnom az utcára, mert ha nem tettem volna, akkor porig zúzták volna a házat. Most jöhet az, hogy válás stb, ez a közös hitelek miatt sajnos kilőve. Kérdés: hallottál már olyat, hogy marihuána hatása alatt xy szétverte a családot? Én nem, ugyanis tudniillik, a marihuána fokozott eufóriát okoz, ergo az idegbeteg is kezesbárány lesz tőle.

A második eset a szomszédom. Ő a legnagyobb alkoholista, akit ismerek. Nő létére úgy iszik, mint a kefekötő. Hamarabb hugyozza magát össze, minthogy elájulna. A multkor az utcán feküdt, mellette 3 tablettásboros üveg üresen... Átlagember ebbe már belehalna, de Ő nem! Sőt, ha esetlegesen elalszik otthon, és éjszaka felkel, akkor ugye érzi az alkohol hiányát, és ilyenkor szomszédról szomszédra jár (panelház), csönget, kopogtat hajnali kettőkor. Vagy ami rosszabb, beáll az ablakodba és szólogat... Tudjátok, milyen ijesztő hajnalba egy zombiarcot megpillantani az ablakodban? És ismét, egy füves ilyet mikor csinál? Naugye...

Mégegy, a füves általában - még a saját családja előtt is - titokban hódol a szenvedélyének. Tehát este tekerünk egy cigit barátnőmmel, elszívjuk a folyosón vagy valami nyugis helyen, aztán sétálgatunk, nevetgélünk, tehát elvagyunk. Nem hangoskodunk - míg a szembelévő kocsmából állandóan kiabálnak, ki-ki a másik "kúúvanyá"-t szidja, esetleg "b*zifradi", "cigányújpest"...


Összefoglalva: nem magát az alkoholt itélem el, mert mértékkel lehet inni, 1-2 üveg sör állítólag még egészséges is. Viszont aki folyamatosan, mértéktelenül vedel... Na, azt mind megölném.

2012. szept. 11. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
Aki ezeket a melyen szanto gondolatokat, hogy " a fu illegalis, ezert rossz!" ide hanyja, az ugyan tud barmit is a temarol? Szerintem ezek az emberek azok, akik azt hiszik, hogy ha elsziv vki egy fuves cigit, akkor o mar mas dimenzioban van, es nem is tud magarol. Egyszer igazan elmondhatna mar valaki ezeknek a demagog pocsoknek, hogy 2 uveg sornek nagyobb tudatmodosito hatasa van, mint a funek. Elhiszed nekem, hogy eszre sem venned, ha bevan valaki szivva? tudod-e, hogy a fuves ember baratsagos, kozlekeny? Tudod-e hogy ez igaz a piara is, azzal a kivetellel, hogy az alkohll agressziva is tehet. Lattal-e mar kocsmaban, vagy barhol kontrollalatlan viselkedesu allatot? Lattal-e mar fuvest a hanyasaban fekudni? Lattal-e mar futol fuggo szemelyt deliriumos allapotban szenvedni? Halottal-e mar olyat, hogy a fuves belehalt az elvonasi tunetekbe? Stb... A fu csak es kizalorag azert illegalis, mert egyebkennt nem lenne penze azoknak az embereknek benne, akik befolyassal birnak a dolgokra. Ebreszto
2012. dec. 3. 04:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:

Mellesleg nagyon sokan azért fordulnak a "keményebb" drogok felé, mert a szülők azt nevelik bele a gyerek fejébe, hogy egy szál füves cigitől meghal. Az az igazság, hogy az esetek nagy részében tényleg fűvel kezdik az emberek, ergo igaz a kapudrog-elmélet, DE! Ha a szülők/tanárok/nevelők vagy a drogokról előadást tartók elmondanák az igazat, miszerint egy füves cigibe NEM hal bele, valószínűleg nem lenne annyi kokain- és heroinfüggő. A gyerekek (tinik), akik kipróbálják a mariskát, és rájönnek, hogy 4-5 órányi jókedven kívül semmi bajuk nem lesz tőle, azt fogják gondolni, hogy "biztos hazudtak a többiről is", és már indulnak is lefelé a lejtőn...


Ideje lenne már annak, hogy a drogokról szóló előadásokat az iskolákban végre tapasztalt, akár többféle szert kipróbált egyén tartsa, ne pedig egy idióta aktakukac, akibe az egyetemen egy mondatot sikerült beleverni: a drog rossz!

2012. dec. 4. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!