Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Miért nem tudok végre már egy...

Miért nem tudok végre már egy normálisat aludni?

Figyelt kérdés
15 éves lány vagyok, és már egy jó ideje (2-3 hónapja, szóval nem feltétlenül a nagy meleg az oka) minden lefekvés előtt, ez olyan este 10-11 között van, csak forgolódom az ágyban. kimerült nem vagyok reggelente, 8-9 körül kelek fel. De akkor is nagyon zavar, mert így kb. hajnali 1-2-3ig csak forgolódom, és nemtudom mit csináljak. Gyógyszerrel nem mérgezem magam, előre szólok... köszi előre is.
2009. júl. 24. 15:03
 1/8 anonim válasza:
Kelj fel egy kicsit korábban (6-7 óra körül) és menj el futni, meg végezz vmi testmozgást napközben és akkor menni fog :)
2009. júl. 24. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ne forgolódj az ágyban, akkor feküdj le, amikor igazán elálmosodtál, addig csinálj valami hasznosat. (TV, olvasás, rejtvény, nyugtató zene, szellőztetés) 8-9 óra alvás elég neked, nem kell 10-kor lefeküdni.
2009. júl. 24. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
szerintem is fáraszd le magad elötte rendesen, esetleg igyál kakaót( nem tom hogy neked bejön-e, engem laktat és ettQl kicsit könnyebben alszom). Ennyi amit ajánlani tudok. Tényleg kelj föl kicsit korábban... vagy ne menj aludni olyan korán.
2009. júl. 24. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Van órád? (lehet h dedós lesz) Én mindig számolni szoktam a másodperceket azaz azt ahogy az óra kattog de sztem ezt te is tudtad... Mindig -ig számolok aztán újra kezdem, nekem ez nagyon sokat segített! Ha kipróbálod remélem neked is segít!
2009. júl. 24. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

kakaót nem akarok inni estére, nem szeretem az ilyesmiket estére...


a fárasztás meg megvan, minden este futni járok, és azóta talán még rosszabb is... :S


másodpercek számolásával meg még éberebb leszek... (:


köszike azért, írjatok léccii!

2009. júl. 24. 17:11
 6/8 anonim ***** válasza:

szió

nekem is ugyanez a gondom :S bár én lefekszem 1órakor de akk is csak forgolódom 3ig utána ha sikerül elaludni már 8kor kínlódok bár én 12ig alszom általában

2009. júl. 24. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Én is nehezen alvós vagyok, viszont a TV meglepően elálmosít ha ágyból nézem sötétben.

Ha a szobádban van TV vagy számítógép akkor nézz az ágyból esetleg egy sorozatot alvás előtt.

2009. júl. 24. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Vagy olvass elalvás előtt valami unalmas tantárgyat. :D Képzeld el, hogy még meg is kell tanulnod. Na szerintem akkor garantált az alvás. :))
2010. nov. 27. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!