Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Minden nyugdíjasnak és 60...

Minden nyugdíjasnak és 60 felettinek van jellegzetes illata vagy csak én figyelek meg ilyesmit?

Figyelt kérdés
Olyan ez, mint mikor érezni a cigánynak a bőrillatát, ugyanúgy egyes nyugdíjasoknál is más illatot fedeztem fel ( egymáshoz nagyon hasonlót)
2012. aug. 20. 21:47
 1/4 anonim ***** válasza:

Ismerős, lehet ugyanazt a mosószert használják :D

Figyeld meg nagyidat, biztos megtalálod az illat forrását.

Lehet, hogy étel.

Én nagyimnak is van, de szerintem a hajukból jön.

Bedajerozzák, és szerintem azt amit a hajukra fújnak lakkot vagy mit.

2012. aug. 20. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ételnél pl ha sok fokhagymát eszik azt lehet érezni a bőrön..
2012. aug. 20. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Ez az illat ilyen semmihez se köthető egyedi illat, több nyugdíjas és idős emberen éreztem már. Na mindegy csak megkérdeztem hátha ez mindegyiknél jelen van. Közeli rokonomnak is így van, pedig fürdik meg minden.
2012. aug. 20. 21:59
 4/4 anonim ***** válasza:
85%
Ezt a szagot a nyugdíjjal együtt hozza a postás. Mindenkinek magára kell kennie. A póstás ellenőrzi, és jelenti, ha ok-s a dolog. Ezért büdös minden nyugdíjas. De a pénzük az nem büdös.
2012. aug. 20. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!