Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Kullancs csípés?

Kullancs csípés?

Figyelt kérdés
Ma este olyan 5 perce láttam a lábamon egy pici sebet. Kis csík van benne ami piros mintha megvágtam volna valami nagyon kicsivel. Volt benne valami kis fekete, vagyis igazából nem is benne hanem rajta. Én ezt csak le kapartam nagyon könnyen le jött egy enyhe kis ujjmozdulattal már le is jött, mikor le esett el kezdtem gondolkozni hogy lehet kullancs volt. Gyorsan le kapartam nem láttam semmit annyit láttam hogy pici és fekete. Megkérdeztem szüleimet, hogy szerintük nem e kullancs lehetett, ők azt mondták biztos nem, de én azóta se nyugszom ezért gondoltam itt is megkérdezem hogy biztos legyek vagy esetleg nem.. Kérlek válaszoljatok!
2012. aug. 11. 23:56
 1/1 A kérdező kommentje:
Ja és amúgy egy oylan "takarón" szoktam ülni ami a székemre van téve, amin sok kis fekete szösz van. Lehet hogy az ragadt csak hozzám mert nagyon könnyen le kapartam, de akkor nem értem miért az a kis seb?
2012. aug. 12. 00:02

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!