Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » A páron szipuzik. Hogy tudnám...

A páron szipuzik. Hogy tudnám erröl leszoktatni?

Figyelt kérdés
2008. máj. 9. 10:14
 1/3 anonim ***** válasza:
96%
Ha ő nem akar leszokni, akkor sehogy. Neki kell akarni. Próbálhatod elterelni a figyelmét, de ha ő nem partner, akkor erre nincs sok esély. Amúgy a szipuzásnál igényetlenebb dolog a világon nincs.
2008. máj. 9. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 SirRasor ***** válasza:
Állítsd választás elé. Vagy te vagy a szipuzás. És nincs kompromisszum, hogy na még egy hétig, stb. Azonnal hagyjha abba, vagy keresel másik párt.
2008. máj. 12. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szia őt nem fogod tudni leszoktatni.21éves fiú uncsim is szipuzott,és senkire nem hallgatott.Aztán 2007 novemberében,meg is halt.De mondjuk ő tüdőgyulladást is kapott,de a szipuzás is közre játszott azt mondta a doki.próbálj vele beszélni.vagy hagyd el. az én barátom is csinálta,és otthagytam.mondtam neki,ha majd ugy érzi hogy én fontosabb vagyok neki,akkor tegye le értem.És megtette.sok szerencsét
2008. máj. 12. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!