Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Hogyan tűntessem el a körömgom...

Hogyan tűntessem el a körömgombát?

Figyelt kérdés
enyhe barás-sárgás elszíneződést fedeztem fel a lábujjamon és fogalmam nincs mivel tűntethetném el. Hallottam a Nailner Stift-ről meg a Canespro és Canesten Plusz kombóról de nem tudom melik hatásosabb? Esetleg van olcsóbb és hatásosabb megoldás? Normális válaszkoat előre is megköszönöm.
2012. aug. 7. 23:47
 1/2 anonim ***** válasza:
Házilag nem igazán lehet kezelni,gyógyszeres kezelés ajánlott a legtöbb esetben. Hallottam már arról,hogy ecettel kell kenni a körmöt naponta 2X. Még nem próbáltam soha,de többen azt mondták,hogy bevált és szépen lenőtt a körmük. Esetleg bőrgyógyászt fel kell keresni,ha nagyon súlyos a helyzet. Bár ezzel az a tapasztalatom,hogy a legdrágább gyógyszert kapnád meg. Édesapámnak a NAILNER stift bevált,viszont az patikában 6000 Ft körül van. :\
2012. aug. 8. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi a választ, a Nailnerről hallottam, hogy valóban hatásos, de én erdélyből vagyok, és azt hiszem, hogy itt nem forgalmazzák, szóval sehogy sem tudok hozzájutni. Nem olyan súlyos még az eset, enyhe elszíneződést vettem észtre a köröm sarkában.
2012. aug. 8. 10:29

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!