Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Gennyes mandulagyulladás...

Gennyes mandulagyulladás SEGÍTSÉG! Mivel gyorsíthatnám a gyógyulást?

Figyelt kérdés

2 hete vagyok beteg, elősször csak lázas voltam semmi más bajom nemvolt, nappal jó volt a közérzetem de éjjel jött a láz így elmentem orvoshoz, akinél többször rosszulettem.. Kivizsgált és csak a gyulladás volt magas a szervezetemben, valamint amiért keveset ittam sötét volt a vizeletem...

Kiírt UNASYN-t mert vírusra gyanakodott, és hazaküldött.

Mivel még benáthásodtam és a torkom is elkezdett fájni ezért visszamentem, és kiderült, hogy a jobb mandulám tiszta genny.. (Furcsa benne, hogy nemnagyon fájt..)

Elkükdött gégészhez, aki csak tegnap tudott fogadni, kiírt szintén egy gyógyszert és megtisztította a mandulám, de még miníg tiszta gennyben van.. Gargalizáltam sósvízzel, "jox"-szal, antibiotikumos szájsprayt használok, valamint ha nagyon fáj Sterpsilset...

Kérdésem, hogy tudna e valaki valamilyen gyógymódot, amivel könnyebben gyógyulok meg? Nagyon elegem van már a betegségből enni is alig tudok..

Kérem segítsetek, és a házipálinkás ötletet lehet hanyagolni..

Mikor lesz már ennek a rémálomnak vége?? :(


2012. aug. 7. 19:22
 1/1 anonim ***** válasza:
Nővéremnek a fagyit ajánlották a fájdalomra a dokik.
2012. aug. 7. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!