Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Pánikbeteg vagyok, terheléses...

Pánikbeteg vagyok, terheléses EKG-s sportolói teljesítménnyel végeztem. Ezek után kell tartanom szívrohamtól? Vagy bármilyen szívvel kapcsolatos rossz dologról?

Figyelt kérdés
20/F
2012. aug. 6. 16:04
 1/3 Legyekcsak válasza:

Nem.. Ha bármi rossz lenne az már jelentkezett volna a vizsgálat után rögtön ,vagy maximum fél órán belül ...

Ezt nem mondták az orvosok?

2012. aug. 6. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nem, és ne foglalkozz ilyen hülyeségekkel. Bármikor elüthet egy autó, arra sokkal nagyobb az esély. Ha bármi gáz lenne, az orvos rögtön mondta volna. A pánikbetegség pedig csak az agyadban létezik/dől el.
2012. aug. 6. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a biztatást. Egy pénteki napon voltam a kivizsgáláson, az eredményt hétfőre kaptam meg. Azt mondták hogy 10.1-es pontszámmal végeztem. Bár fogalmam sincs milyen pontozással nézik ezt de mondták, hogy ez sportolói teljesítmény.
2012. aug. 6. 16:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!