Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ő hogy lehet csinos, én pedig...

Ő hogy lehet csinos, én pedig nem?

Figyelt kérdés
Van egy csaj akivel 5-6 kiló van közöttünk. Ő csinos (kicsit husis) én pedig nem. Hozzá képest egy tehén vagyok, de nem értem miért. 10 centi sincs köztünk. Akkor neki miért olyan vékony a combja és lapos a hasa? :O
2012. aug. 3. 15:39
 1/5 anonim ***** válasza:
Mert másképp oszlik el, mert rajtad lehet háj van, rajta pedig izom. Nem egyformák a csontjaitok sem.
2012. aug. 3. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Már az is indok, ha ő magasabb és pár kilóval kevesebb, az 5-6 kg elég sok husiban, de az is lehet, hogy neki erősebb a csontozata.
2012. aug. 3. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
A hús, az izom nehezebb sokkal, mint a zsír. Így ha rajta több a hús, mint a zsír, akkor ő akár 10 kilóval is nehezebb lehet nálad, ha neked viszont a zsír a több a szervezetetben. Egy kis mozgással csökkenhet a zsírod, és az izmod pedig nőhet; talán nem a kilóban fog látszani, hanem kinézetre (:
2012. aug. 3. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Dehogy van rajta izom :D

Ő is inkább a seggére hízik.

2012. aug. 3. 15:52
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem az átlag súlyom 54-55 kiló. Van amikor felmegyek 58ra, aztán visszafogyok 54-55re. Van amikor visszafogyás után tök lapos a hasam, és jó mindenem, de van amikor olyan vagyok utána mint egy disznó (komolyan). Mindig máshogy oszlik el a súly, meg máshonnan fogyok. Nálatok is ez lehet h más a súlyeloszlás.
2012. aug. 4. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!