Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » SOS mi baj az ínnemel?

SOS mi baj az ínnemel?

Figyelt kérdés
kivehető fogszabályzót hordok és a két lapátfogam közöt meg körülötte bedagatt az ínem és nem tudom miért hat napot voltunk nyaralni és ott nem hordtam akkor előrébb csúsztak a fogaim most a hat nap után hordtam és nagyon erősen húszta vissza a fogaimat nem lehet hogy ezért? egyépként még nem hordtam a fogszabályzót akkoris ha megnyomta valmi bedagadt a fogam között az n de nem az egész fogam körül mint most sos mit tegyek? most kenegetem gingisol plusszal
2012. aug. 3. 09:39
 1/3 A kérdező kommentje:
ja és szedek még c vitamint is a bedagadás pedig akkor kezdődött amikor a hat nap kimaradás után bettettem este a fogszabályzót és reggelre bedagatt
2012. aug. 3. 09:45
 2/3 anonim ***** válasza:
jajj nyugi van, teljesen normális, hogy 6 nap után ilyen hozzákell szoknia az ínyednek, am tudom ajánlani Corsodyl-t, Clorhexamed-et nekem ezek váltak be nagyon hamar leviszi gyulladást
2012. aug. 3. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
köszi a corzodilunk sajnos elfogyott de gondoltam rá majd veszek
2012. aug. 3. 13:20

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!