Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Lehet valami bajom? Kicsit...

Lehet valami bajom? Kicsit beparáztam most.

Figyelt kérdés

1 hónapja szakítottam volt barátommal, mert nem volt már jó meg semmi (3,5év). Fogytam közel 10kilót. Azóta nem eszek valami normálisan... Fogamzásgátlót szedek 3éve, és mostanság este valami bitang rosszul vagyok, főleg ha nem eszek normálisan előtte.. És ma, délután 4-től csak kólát ittam, meg energiaitalt egy keveset (max 3dl-Bad girl=gagyi). ma se ettem úgy normálisan... na, elég rosszul vagyok már egy ideje. ettem már csokit, banánt, de semmi. Szédülök (ha felállok, mindig leesik a vérnyomásom, és majdnem elájulok, de aztán elmúlik), fáj a fejem, a hasam, émelygek, nagyon gyorsan ver a szivem és fel van dagadva az ér a kezemen. Egyszer melegem van, egyszer fázok... Mi lehet?? Annyira sok koffeint nem ittam, szóval nem hiszem, hogy amiatt lenne ez.De akkor mitől?? "besokallt" a szervezetem??


U.i.: Terhes nem vagyok... múlt héten volt meg...félreértések elkerülése végett :)

Köszi előre 20/L


2012. aug. 3. 00:37
 1/4 anonim ***** válasza:
Lehet sőt elég valószínű hogy valamilyen pszihés probléma mivel a barátoddal szakítottál és utána kezdődött a dolog.De azt nem írtad hogy leálltál e a fogamzásgátlóval.Ha igen akkor nőgyógyászhoz látogass el mert felborult a hormonháztartásod.De egy pszihiáterhez el kellene menj mert lehet pánik betegség a tüneteid alapján.Háziorvosod ad oda beutalót.Az se ártana ha normális ételeket ennél.Egy bisztró csak van a közelben ahol tudsz értelmes meleg ételt venni ha már nem készítesz magadnak.
2012. aug. 3. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

éhes nem vagyok... és nem hagytam abba a fog.gátlót.

és nem vagyok rosszul ex miatt. tényleg szenvedés volt már csak...mondjuk, lehet, hogy ezt máshogy gondolom "belülről". nem tudom..

2012. aug. 3. 01:06
 3/4 anonim ***** válasza:
Igen, pszichés is lehet ennek az oka, de te jó ég, 10 kiló 1 hónap alatt... Ne csodálkozz, ha ez megviseli a szervezeted, lehet komolyabb gondod is, menj szépen orvoshoz.
2012. aug. 3. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Elég nyilvánvaló hogy egy hónapja szakítottál és 1 hónap alatt fogytál tíz kilót.Ez azért nem jelenti ezt hogy nincs nem pszichés betegséged de azért jó lenne az a pszichológus mert elég valószínű hogy 3,5 év után kiestél a hétköznapokból.Gondolom 20 évesen az első hosszú kapcsolatodnak van vége.És most más élet kezdődik a lelki világodban és újjászületni pedig nem könnyű.
2012. aug. 3. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!