Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mit csináljak hogy ne rágjam...

Kaarooliinaa kérdése:

Mit csináljak hogy ne rágjam a körmöm és mellette a körömágyat ill a bőröm az ujjaimon?

Figyelt kérdés

2012. aug. 3. 00:31
 1/2 anonim ***** válasza:
Lehet kapni egy folyadékot amivel ha bekened a körmöd és utána elkezded rágni, olyan szar íze lesz, hogy azonnal abbahagyod. Drogériákban vagy gyógyszertárban kérdezz rá.
2012. aug. 3. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Anno nekem is ilyennel kente anyukam de en ugy is leragtam, annyi hogy grimaszoltam hozza.


En ugy szoktam le rola, hogy lattam hogy az osztalytarsnoimnek milyen szep korme van, nah meg a lakkozas is maskepp mutat egy igenyes ujjon, ami nincs tovigragva meg nem log cafatokban oldalt a bor...


Egyszoval nem noies es kivaltkepp igenytelen ha valaki ragja a kormet es a boret.


Nah meg nem is a leghigienikusabb.

Amikor bkvn csinaljak az emberek en majdhogynem elhanyom magam...

Felszall a combinora amit elotte vegigtapicskolt a hugyos csoves aztan azzal a kezzel amivel a farkat fogta elotte megfogja a kapaszkodot a masik meg kesobb megfogja aztan meg jol megcsocsalja a mocskos kezet...

Jah am a pasik tobbsege se nagyon mos kezet...


Szoval undi...

2012. aug. 3. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!