Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mi okozhatja a kovetkezo...

Mi okozhatja a kovetkezo tuneteket?

Figyelt kérdés

Sokszor amikor felallok akkor elkezdek szedulni, minden erom elmegy, hallas es latas zavar is jelentkezik, ugy erzem, hogy ha nem ulok le azzonnal akkor osszesek, valamint rintkabban a labam is szokott remegni ekozben.

Mostanaban volt, hogy hasmenes utan, jelentkeztt a gyengeseg, nagyon melegem lett, fal feher voltam, sipolt a fulem es ugy ereztem, hogy meg annyi erom sincs, hogy eljussak az agyig, utana pedig hirtelen nagyon elkezdtem fazni.



2012. aug. 2. 12:39
 1/3 anonim ***** válasza:
ilyesmi ájulás elött szokott lenni. menj el a háziorvosodhoz.
2012. aug. 2. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 TNTNTN válasza:
Vérnyomás ingadozás....alsó és felső megközelíti egymást...orvos kivizsgálás kapsz gyógyszereket ami hejreállitja a rendet...
2012. aug. 2. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
alacsony vérnyomás, magas cukor vagy alacsony cukor. Nekem alacsony cukrom és kritikusan alacsony vérnyomásom van. Semmit nem tudnak vele kezdeni,csak annyit,hogy igyál kávét és fekete teát
2012. aug. 2. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!