Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Hogy lehetek az olimpiai...

Hogy lehetek az olimpiai futókkal egy szinten?

Figyelt kérdés
kb 2-5km-en. pl: milyen edzést végeznek ők?
2012. aug. 1. 22:44
 1/8 anonim ***** válasza:
Sehogy nem lehetsz velük egy szinten. Tökéletes edzés, tökéletes étrend, tökéletesen összeállított szerek, te ilyet nem tudsz csinálni.
2012. aug. 1. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Úgy lehetsz, hogy visszamész az időben maximum 10 éves korodig, de jobb, ha még előbb, és minden napodat ennek szenteled alá. A sport miatt magántanulóként végzed el a sulikat (ahogyan tette azt szinte minden érmes olimpikonunk, pl Szilágyi Áron is). hogy minél több időt tudj edzéssel tölteni. És nem utolsó sorban tehetségnek is kell hozzá lenni benned, mert engem pl elvihettek volna már 5 éves koromban a legjobb és legeredményesebb futóedzőhöz, előbb bénultam volna le, minthogy akár egy falusi futóversenyt is megnyerjek:)
2012. aug. 1. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Szerek de az nem tilos? De szerintem lehetséges 17 vagyok és hiszem hogy el tudom érni ezt a szintet megfelelő edzésrendszerrel.
2012. aug. 2. 21:06
 4/8 anonim ***** válasza:
De tilos de olyanokat szednek amiket nem tudnak kimutatni. Nem, nem tudod elérni.
2012. aug. 2. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
17 évesen mennyi az esélyem?
2012. aug. 6. 21:49
 6/8 anonim ***** válasza:
Semennyi.
2012. aug. 8. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
mondanál egy példád hogy mit szednek és honnan tudod ilyen biztosan?
2012. aug. 8. 20:29
 8/8 anonim ***** válasza:

Növekedési hormonokat például.

Az élsportban elengedhetetlen a doppingolás (ne legyél naiv). És onnan tudom biztosra, hogy testépítésben eléggé benne vagyok. Máshol is ez megy, csak nem ilyen nyíltan.

2012. aug. 8. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!