Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Szerintetek mikor, és mennyit...

Szerintetek mikor, és mennyit menjek napozni anélkül, hogy valamilyen károsodás érne?

Figyelt kérdés
18 éves fiú vagyok, és eddig nemigen tudtam a napon lenni, mivel júniustól július végéig melóztam, és eléggé fehér vagyok, de lassan már az a hullafehér. Ezért szeretnék elmenni napozni (inkább mint szoláriumozni), azonban nemigen tudom, mikor, mennyit, és mikre kellene figyelnem ebben a melegben. Strandra mennék, aminek a belépője elég nagy összeg, így lehetőleg 1 napot szeretnék bentlenni.
2012. aug. 1. 16:09
 1/2 Nicole J válasza:
Szerintem a szolival kezdheted, kb. 4-5 percet az elso nap. Jobb, ha kikered a szemely tanacsat, aki ott van, es az megmondja, hogy mennyit mehetsz, a borod fehersege fuggvenyeben. A strandra ha mesz, mindenkepp vigyel magaddal napvedo szert, 30 faktorszamtol felfele.Lehetoleg egesz nap ne ulj a napon, mert csak leeegsz, utana hamlasz, es foltos is maradhatsz. Vigyazz, mert a vizben ugyanugy leeghetsz mint a parton, napozas kozben. Jo barnulast!
2012. aug. 3. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
egyébként fehér bőrű vagy alapból?
2012. aug. 6. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!