Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Piros, darabos valami a...

Piros, darabos valami a hányásban. Vér lehet?

Figyelt kérdés
puffadtnak éreztem magam, kellemetlen érzés volt, fürdés közben hányinger jött rám, és hánytam. Ami kijött belőlem volt benne darabos piros valami, Lehet hogy vér volt? Éreztem is utána vér ízt a számban. :S. Azóta már eltelt kb 10 perc, azóta olyan fura szúró, érzést érzek a szájpadlásomon, és nyáladzok, olyan érzés mintha köpnöm úgy mondd 'turháznom" kéne, de nem :S . Nem ettem semmi pirosat ami miatt az lehetett volna a hányás, rizst, csirkét, borsó levest, kekszet, barackos joghurtot ettem ma.
2012. júl. 30. 22:58
 1/1 anonim ***** válasza:

Van egy olyan mondás, hogy "minden hányásban van répa".


Ez marha nagy baromságnak tűnik elsőre, de mint sok más megfigyelés esetében, van benne igazság, ugyanis hányáskor mindig távozik egy kevés a gyomornyálkahártyád felső rétegéből.

2012. júl. 30. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!