Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Valami van az anyajegyekkel,...

Valami van az anyajegyekkel, mi lehet ez?

Figyelt kérdés
Ez már 3 hónapon belül a 2. ilyen eset. Nagyon kicsi, kb 1*1 , maximum 2*2 mm-es anyajegyek lehetnek, nem tudom mi lehet velük. Egyszer csak azt vettem észre, mintha pattanássá alakult volna, mert olyasmi érzés volt, amikor hozzá értem.Aztán meg hirtelen lejött, 1 nagyon kicsi vér jött csak belőle. Mostanra úgy látom valamelyest visszanőtt, vagy nem is tudom, mert a helye megvan, meg kicsit barnás is, de nem olyan, mint eddig volt. Tegnap észre vettem, hogy egy másiknál is ugyan ez kezd lenni. A vége kicsit sötétebb, mint a többi helyen, de több részen, mintha szétszakadt volna benne az a sötét szín. Lehetséges, hogy pattanás nőljön alájuk és szét szakítsa őket? Vagy ha nem, mi lehet ez? Orvos 3 hónap múlva adott időpontot, szóval addig meg is dögölhetek, anélkül, hogy tudjam rák e vagy sem.
2012. júl. 30. 08:08
 1/1 anonim ***** válasza:
Szerintem a lehető leghamarabb keresd fel a háziorvosodat, ő tudja hogy kell-e sürgősen felkeresned a bőrgyógyászt. Ha úgy látja, hogy komoly a dolog, kapsz tőle beutalót sürgősségire,és nem kell kivárnod a 3 hónapot. Azért te is megnyugszol, ha látja egy orvos, még ha a háziorvosod is az.
2012. júl. 30. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!