Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mi bajom lehet? Hasmenés

Mi bajom lehet? Hasmenés

Figyelt kérdés

Szerintetek Mi bajom van?

Létszives KIMÉLJETEK BESZOLÁSOTOKKAL MEG NÉZZÉTEK EL A HELYESÍRÁSI HIBÁIMAT MERT EZ NAGYON FONTOS!


Nagyon köszönöm

Nagyon szeretnék megszabadulni ettől .

A Bel vizsgálatoktól meg nagyon tartok,inkább a gyomor tükrözéstől.


Kezdem a Jelennel.


pár naponta hasmenésem van mindig csak nagyon kis része válik kicsit folyadék felé de nem teljesen folyadék az egész de a nap végére elmulik.

Vér nincs a székleten.


Sok tejet iszok naponta,


Lehet hogy allergiás reakció vagy túl érzékeny?

Mert amelyik nap teljes kiörlésü müzlik eszek akkor az nap hasmenés lesz,abból tudom hogy melegeket fingok mert általában ekkor szokot jönni.


kb 2-3 éve volt olyan hogy külföldről haza jöttem és teljesen folyékony hasmenésem volt persze akkor diétáztam és hamar helyre jött de idönként újra jött .


Vagy lehet az oka hogy régebben mindig eröltettem hogy jöjjön a széklet mostanában megkönnyen jön.

Mert volt mikor 5 napig nem volt széklet ürités és akkor nagy széklet jött és eljuttotam idáig.


Ugy hogy Krém turot ettem az nap mikor széklet üritésre akartam menni mert akkor mindig jobban ment ha azt eszem.Leginkább erre gyanakszom hogy a krém turó összetevőjében van valami szinező anyag ami hajthata a hasam kicsit vagy valami amitől könnyeben mehetett.



2012. júl. 29. 00:31
 1/7 anonim ***** válasza:

laktóz érzékeny vagy


ne egyél tejterméket egy hétig és rögtön észreveszed a javulást

2012. júl. 29. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Bármikor kialakulhat a laktóz érzékenység?
2012. júl. 29. 00:49
 3/7 A kérdező kommentje:
Amugy Vérvizsgálat is volt de az más miatt.
2012. júl. 29. 00:58
 4/7 anonim ***** válasza:
Nekem 28 évesen alakult ki egy gyomor fertőzés következtében.
2012. júl. 29. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Nem lehet megszüntetni?
2012. júl. 30. 11:47
 6/7 anonim ***** válasza:
de, diétával, fél év minimum...
2012. júl. 30. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
köszönöm a segítséget :)
2012. júl. 30. 23:43

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!