Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ez mitől lehet?

Ez mitől lehet?

Figyelt kérdés

Már kb.2hónapja enyhén sárgák a körmeim.

Festettem a körmöm és azt hittem van valami olyan anyag a körömlakkomban ami nem jó a körmömnek.Ezért semmiféle körömlakkot nem is használok már egy jó 1,5hónapja.

De még mindig úgyanolyan sárga próbáltam már mindennel leszedni körömlakk lemosóval is,de sehogy sem sikerült.

Nem dohányzok olyan sokat,hogy attól legyenek sárgák a körmeim.Havonta 1szál kb.féléve.Magyarán minden hónapban egy szálat szívok,nem többet nem kevesebbet.

Előre is köszönöm a válaszokat!

16/L


2012. júl. 26. 14:08
 1/2 anonim ***** válasza:
Azt nem tudom, hogy mitől lehet, hiszen jó ideje nem fested, és nem is cigizel sűrűn. De azt tudom, hogy mit csinálj vele. Áztasd be a körmödet egy kis citromlébe, olyan 2-3 percre. Meg fogod látni, hogy elszíneződik a citromlé attól, ami lejön a körmödről. Egy-két ismerősömnek is volt ilyen, és nekik bevált.
2012. júl. 26. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a válaszodat!Kipróbálom!:)
2012. júl. 27. 23:10

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!