Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mit lehet tenni, ha az orrcsep...

Mit lehet tenni, ha az orrcsepptől tönkrement a nyálkahártyám?

Figyelt kérdés
10 éve vagyok orrcseppfüggő, Nasivint használok, napi szinten. (A terhességeim alatt is használtam, a dokim mondta, hogy lehet, inkább, mint hogy ne jussunk oxigénhez. A gyerekeknek nem lett bajuk.) Elolvastam itt az orrcseppfüggős kérdéseket, és láttam, voltak egy-ketten, akik szintén hosszú évek óta függők. Azt szeretném tudni, hogy ilyen sok idő után mi lehet a megoldás? Próbáltam persze elhagyni, néha napokra sikerült, de aztán visszaesek mindig (súlyos allergiás és asztmás is vagyok). Van esetleg műtét, ami segít? Vagy bármi? Az ilyen tengervizes dolgok meg orröblítők sajnos esetemben semmit nem érnek már.
2012. júl. 23. 19:56
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:
Köszi, aug. 11 óta nem cseppentettem egyszer sem, főleg, hogy újra babát várok, és jelenleg az van, hogy az egyik orrlyuk mindig szelel, a kettő együtt ritkán. Az első 2 hét valami iszonyat volt. Kitartás Neked is!
2012. okt. 25. 14:55
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!