Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Miért prüszkölök?

Miért prüszkölök?

Figyelt kérdés
Ezen a nyáron egész végig prüszkölök.Tudtommal nincs allergiám(legalábbis ilyen prüszkölés csak akkor volt ha megfáztam).Ez az első nyár amit végig prüszkölök.Vannak macskáink és 1 kutya,de eddig még sohasem prüszköltem ennyit megfázás nélkül.Prüszkölés után az orrom teli lesz váladékkal,mintha megfáztam volna,de ha beteg vagyok akkor be is dugul az orrom és legyengülök.Lehetséges,hogy most 21 évesen allergiát kapok valamitől?
2012. júl. 23. 10:56
 1/2 Antimod ***** válasza:
Lehetséges, mint ahogy az, hogy eddig nem volt az a dolog a környezetedben, ami kiváltotta az allergiát.
2012. júl. 23. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Allergia bármikor kialakulhat bárkinél, bármire. Ha hetek óta tart akkor tuti az. Menj orvoshoz.
2012. júl. 23. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!