Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Másfél éve fejtetű van a...

Másfél éve fejtetű van a lányomban. Kihez forduljak?

Figyelt kérdés

Elvált férfi vagyok és mint sok hasonló apuka,én is csak kéthetente látom a lányomat.Kb másfél éve találtam benne először fejtetűt.Kiirtottuk egy patikában kapható szerrel és szóltam anyukának is,de a helyzet sokszor visszatért.Irtottam én is minden második hétvégén,felkerestem gyermekorvost,védőnőt de a probléma csak kis időszakokra szűnt meg.Ma ismét volt nálam a lányom és ismét hemzsegtek benne a bogarak.Úgy tűnik mintha anyuka nem nagyon törődne a dologgal.Inkább lerázna ha rákérdezek és szabadkozik hogy náluk senkiben sincs.(Van még két féltestvére is a lányomnak)

Mit tegyek,kihez forduljak segítségért?(esetleg ÁNTSZ?)

A lányom nagyon szégyelli a bogarakat,és én sem szeretném ha továbbra is tetűtől hemzsegne a feje.

Kérlek adjatok tanácsot!


2012. júl. 22. 16:26
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Védőnő,családvédelmisek,arra számíthatsz hogy végleg meg fog romlani a viszony az exeddel.Gondolom otthon is mindenki tetves ezért édes kevés ha a lányodból ki irtod.Vedd magadhoz a lányodat!
2012. júl. 22. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Családvédelmisekhez.
2012. júl. 22. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Védőnő és családvédelmisek megvolt.Mindkettő anyuka barátja.Gyermekorvosnál én is és édesanyám is járt már és a doktornő alapból utálja az ilyet,de mikor kiment ellenőrizni amit a védőnő előre jelzett éppen lekezelték a fejét.Anyukával a viszony éppen hogy tűrhető,felületes beszélő viszony ami kizárólag a lányommal kapcsolatos dolgokra korlátozódik.Többször feljelentett a bíróságon gyerektartás emelés miatt,de sosem kapta meg.Sokszor van úgy hogy havonta csak egy hétvégét találkozunk,mert programot szerveznek az "én" hétvégémre.A lányom már tíz éves és már kérdeztem tőle hogy mi lenne ha velem élne.Ő nem akart.Anyuka lazán fogja és ezt nem szeretné elveszíteni.Nem tudom mi lenne az a megoldás amivel kötelezném,vagy legalább a megoldáshoz közelebb jutna anyuka is ebben a problémában.Én már tanácstalan vagyok. :(
2012. júl. 23. 08:43
 4/4 anonim ***** válasza:
Hát feladtad a leckét!Ha ezt mind végigjártad nem nagyon tehetsz semmit.A megoldás sztem is az lett volna ha a kislány hozzád költözik.
2012. júl. 23. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!