Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Csak a serke (fejtetű) ragadha...

Csak a serke (fejtetű) ragadhat a hajszálhoz? Nagyon pici fehér kerek valamik a hajszálon, inkább a fejtetőn.

Figyelt kérdés

30 éves vagyok és lehet fejtetűim vannak? (még nincsenek, csak serkék talán). Napi kapcsolatban vagyok egy kisfiúval, akinek az óvodájában most tetűs időszak van, lehet tőle kaptam el?

Csak ,mert akkor kikezelem


2011. nov. 17. 09:53
 1/6 Virág6 ***** válasza:

Persze hogy ragadhat.Ami nehéz leszedni.kézzel lelehet húzni.a tetű viszont ami már kifejlődött,az mászik a fejbőrön.

[link]

2011. nov. 17. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
kezeld
2011. nov. 17. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Hogyan is tudom pontosan kezelni? Mert az ajánlott linken nem említ olyan "fésűvel való lehúzásos" módszerről, csak a hajszesz bedörzsöléséről.

Nem volt még ilyennel dolgom, köszönöm.

2011. nov. 17. 10:08
 4/6 A kérdező kommentje:
jajj de említ, nem olvastam végig, jó.. :)
2011. nov. 17. 10:09
 5/6 anonim ***** válasza:
Nekem volt gyerek koromban, borzalmas érzés, ahogy szaladgálnak a kis dögök a fejbőrödön, azt észre veszed. Akkorjában volt rá valami büdös szer, amivel anyu bekente a fejünket, majd húzott rá egy sapkát, aztán rövid idő alatt megdöglöttek, utána hajmosással kijött minden.
2011. nov. 17. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

nekem még nem szaladgálnak ezek a dögök, de már ah is borzalmas, hogy itt vannak ezek a serkék, (peték).

Ráadásul hosszú derékig érő barna hajam van, nem irigyelema férjemet, aki ma este lekezel :)

2011. nov. 17. 10:18

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!