Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Nagyon zavar. Ez mitől lehet?

Nagyon zavar. Ez mitől lehet?

Figyelt kérdés
Az a gondom, hogy a bal combom vastagabb mint a jobb. Nem volt balesetem, sérülésem, semmi ilyesmi. Mindíg vigyáznom kell, hogy milyen szabású nadrágot vagy sortot veszek fel, mert kényelmetlenül érzem magam az utcán. Nem értem, mitől lehet ez. Átlagos testalkatú vagyok. 24/n

2012. júl. 21. 23:31
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
11%

Nekem volt egy osztálytársam, akinek szintén vastagabb volt a bal combja. De ráadásul még világosabb is volt.

Később aztán kiderült, hogy ő egy annunaki, és a bal combja az oxigén tartály!

2012. júl. 21. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Megmérted? Centiben mennyi a különbség?
2012. júl. 21. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Nem volt olyan nagy a különbség. Körméretben körülbelül 4-5 centiméter. Neked mennyi az eltérés?

Nála inkább a színe volt eltérő. A bal combja sokkal világosabb volt.

2012. júl. 21. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
A felső comb legvastagabb részénél majdnem 3 cm.
2012. júl. 21. 23:53
 5/13 anonim ***** válasza:
Kérdésem: észrevette már valaha valaki, hogy az egyik combod vastagabb, mint a másik?
2012. júl. 22. 03:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Az semmi, nekem 55-65 körül van, szerinted szemmel látni azt a 3 centit?:)

Senkinek nem tűnik fel!

2012. júl. 22. 04:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Annál furcsább, hogy 24 évesen nem vagy vele tisztában, hogy nem vagyunk szimmetrikusak, az egyik oldalunkon mindig erősebb valami. Ha vettél valah cipőt, akkor tudod, hoyg az egyik lábfejed erősebb a másiknál. Ha megnőtt már a cicid, akkor tudod, hogy azok sem egyformák, sem méretre, sem alakra. Ha néztél már tükörbe, tudod, hogy egyik szemed magasabban van, mint a másik. Egyik oldaladon erősebb a hónaljszőröd. Stb.
2012. júl. 22. 04:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Most megmértem, nekem is 3 centi eltérés van. Ha én ezt eddig észre se vettem, akkor nálad se lehet olyan nagy probléma...
2012. júl. 22. 04:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Főleg a fényképeken nagyon szembetűnő, ha egymás mellett vannak a lábaim. Ezért mindíg takarom a jobb lábammal a balt. Csak azok veszik észre, akik már tudnak róla tőlem. De félek,hogy más is észre veszi majd az utcán.
2012. júl. 22. 07:50
 10/13 anonim ***** válasza:

OK, kérdező, tehát 24 év alatt még senkinek nem tűnt fel... mondjuk a következő 24 év alatt, 48 éves korodra észreveszi rajtad az utcán egy (1) fószer, aki azt gondolja majd, jé, ennek a lánynak a bal combja vastagabb, mint a jobb. Aztán továbbmegy és elfelejti.


Érdemes emiatt parázni?


Amúgy tényleg mindenkinél van némi asszimetria, nekem pl. az egyik karom láthatóan vastagabb és hosszabb is, mint a másik. Egyetlen egy alkalommal vette eddig észre valaki az eltérést, egy orvos egy vizsgálatnál. A kedvedért most megmértem a combomat is, a bal combom 62 centi, a jobb combom 60. Szóval azt javaslom, sürgősen felejtsd el örökre ezt az egész hülyeséget!:)

2012. júl. 22. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!