Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Milyen a tetanusz injekció?

Milyen a tetanusz injekció?

Figyelt kérdés
Nem fogok majd kapni, és még nem is kaptam. :) Kétszer is megúsztam, egyszer a combomon egy nagy vágás, utána a talpamon egy kisebb vágás, mindez egy nyáron.. o.O De egyiknél sem kaptam Tetanuszt... (szerencse is) De kíváncsi vagyok rá, hogy nektek milyen volt, volt olyan aki azt mondta hogy nagyon rossz, de volt olyan is aknek nem fájt különösebben...
2012. júl. 20. 14:15
 1/2 anonim ***** válasza:
En ketszer kaptam, nincs benne semmi extra kellemetlen.
2012. júl. 20. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Anno a seregben kötelező volt, akkor a mellbe kaptuk, azt eléggé megs9nylettük (láz, fájdalom), de később a munkában 3 darabból álló sorozat már probléma mentes volt és nemrég egy "szóló" sem okozott problémát. Lehet, hogy a mostaniakat már máshogy gyártják.
2012. júl. 20. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!