Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Egészséges ez, hogy 4naponta...

Egészséges ez, hogy 4naponta van csak székletem?

Figyelt kérdés
2012. júl. 20. 10:07
 1/8 anonim ***** válasza:
NEM.
2012. júl. 20. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
0%

Szerintem sem :)

Nekem is ez volt, de engem amellett, hogy nem egészséges, még roppant mód zavart is :( Persze, orvoshoz nem mentem, kutakodtam neten; ilyen lekvár, olyan joghurt, ilyen tea, olyan gyümölcs, de semmi hatás :( Aztán pont itt tettem fel én is még annak idején a kérdést, és itt ajánlotta valaki az Oxytarmot (ezúton is köszönöm megint). Három hónapig szedtem kúra szerűen, de már az első héten érezhető volt a hatás, és szépen rendbe is rakta odabent a dolgokat. Azóta ilyen 3/4 évente csinálok egy két hónapos kúrát, és azóta teljesen jól vagyok, szóval csak ajánlani tudom :)

2012. júl. 20. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Oxytarmmal ovatosan, egy ismerosom szedte es egy ido utan rektalis verzese volt. Volt orvosnal, kivizsgaltak, nem talaltak szerencsere semmit, az orvos javasolta, hogy hagyja a francba az Oxytarmot. Abbahagyta a szedeset es lass csodat: elmult a verzes.
2012. júl. 20. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

nagyon nem!!!


Az alábbi dolgokat kellene tenned:

- min. 2-3 liter tiszta víz fogyasztása

- rostdús táplálkozás - főleg sok nyers zöldség és gyümölcs

- rendszeres testmozgás

2012. júl. 20. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Egy 3 hetes csalántea kúra is jót fog tenni (feltéve, hogy nem vagy csalánérzékeny), vagy kamilla tea kúra!
2012. júl. 20. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

És ezt a csalántea kúrát hogy kell elképzelni???

1nap hány filterrel kell meginni?

2012. júl. 20. 15:52
 7/8 anonim ***** válasza:
Amikor én kúrát csinálok napi 2 tea (reggel, este) vizet felforralod és egy pohárba 1 teáskanál teát leforrázol, kb 10 percig állni hagyod lefedve, utána leszűröd és megiszod nem muszáj egyszerre. Van mikor a kúra alatt napi 2x is van székletem. De az tényleg fontos, hogy ne legyél csalánérzékeny! Három hétnél ne csináld tovább. Én félévente csinálok egy ilyen kúrát. De szerintem először próbáld napi 1-el du megcsinálod és utána eliszogatod estig.
2012. júl. 20. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

ahha értem. Köszi szépen :)

Amúgy nekem most ilyen filteres van itthon az nem jó?

2012. júl. 20. 18:36

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!