Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Orvoshoz kéne mennem? Vagy...

Orvoshoz kéne mennem? Vagy rendbe jön majd?

Figyelt kérdés
Körülbelül 1 hónappal ezelőtt leestem a lépcsőröl a lépcsőházunkban, és utána jó pár percig nem tudtam ráállni, de valahogy lebicegtem, és elmentem sétálni a barátnőmmel. Egy óra múlva már szinte nem is éreztem semmit, aztán estére akkorára duzzadt, mint az öklöm. Vizes borogatással próbálkoztam, és 1 hetet edzésen is kihagytam. Utána a duzzanat elmúlt, de a napokban újra elkezdett fájni. Ha hirtelen ráállok, hosszabb ideig futok, vagy megpróbálom hátrahajlítani. (Az utóbbit edzésen bemelegítéskor kell, és akkor vettem észre, hogy már nem megy úgy mint régen.) Ha erősen megnyomom, akkor is sajog, néha meg nem is érzem. Nem tudom mit csináljak vele. Orvoshoz nem nagyon akarok menni, mert félek, hogy hosszabb időt kell kihagynom edzésen, és pont most lesz az Országos Bajnokság.
2012. júl. 15. 22:57
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
szerintem menj el orvoshoz még akkor is ha most lesz az országos bajnokság mert lehet hogy csak rosszabb lesz :/
2012. júl. 15. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Várjál még vele. Ha végképp tönkremegy a lábad, majd választasz másik sportágat. Pl. sakkozol.
2012. júl. 15. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Mindenképp menj el dokihoz. Én egyszer hasonlóan jártam amikor megcsúsztam a jégen. utána persze nem mentem dokihoz mert azt hittem rendbe jön. Estére szintén nekem is bedagadt alig bírtam már ráállni borogattam másnap meg bátyám kocsival elvitt dokihoz, a doki meg egyből sebészetre küldött röntgen minden volt, szerencsére nem volt törés csak az ízületek durván meghúzódtak. A doki felírt nekem egy fáslit meg egy kenőcsöt és megtiltotta hogy 1 hétig rá álljak, csak a wc-ig mehettem el maximum. Pokoli volt de legalább rendbe jött. Haverom az rosszabbul járt amikor tesin kifordult neki, ő nem ment el dokihoz 2 hétig csak bicegni tudott, majd annyira visszamaradt ez neki hogy az ízületei majdnem teljesen tropára mentek így a műtét is szóba került nála, de szerencséjére megúszta, de még a mai napig is szenved.
2012. júl. 15. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!