Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Az egészség témakörben, miért...

Az egészség témakörben, miért érkezik mindig kevés válasz, miért nem annyira látogatott, mint a ufo téma, vagy a sexualitás témakör?

Figyelt kérdés
2012. júl. 15. 17:59
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
mert ha egy kérdésre hülye válasz jön, pl mért szúr a hasam alja, és valaki azt írja hogy ó hát ne törődj vele, és te nem törődsz és mégis vakbélgyuszi akkor szívás. Inkább nem írnak be olyat az emberek amire nem tudják a választ
2012. júl. 15. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Lehetséges, hogy igazad van!
2012. júl. 15. 18:05
 3/6 anonim ***** válasza:
Azért, mert három szóból nem lehet, és nem is szabad diagnózist felállítani. Én azt sem értem, hogy miért van ennyi ostoba ember, hogy az orvos helyett egy ilyen helyen kérdez bármit is?
2012. júl. 15. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Mert az ideírók jelentős része nem orvos vagy gyógyszerész, tehát választ sem tudni, csak annyit, hogy menj el orvoshoz.

A normálisabbja pedig nem fórum kérdezi, hogy mi baja, hanem dokihoz megy.

2012. júl. 15. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

választ sem tud adni


(Bocsi, siettem.)

2012. júl. 15. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Aham, de azért nem lenne jobb, ha több válasz érkezne egy kérdésre??


Mivel, mindenhol 1-2 válasz van..

Engem nagyon érdekel az egészség ügy, még sem tudok megfelelően választ adni, és nem tudommeghalgatni mások válaszaít mivel, komolyan több olyan kérdés van amire a válaszok száma egyenlő a nullával!!!

2012. júl. 15. 18:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!