Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ezt hallottam, de vajon így van?

Ezt hallottam, de vajon így van?

Figyelt kérdés
Januárba megjött,és én szedek egy trexan nevű gyógyszert,ezt folyamatosan csökkentik. Eddig úgy van,hogy 4 db minden csütörtök reggel,kb még egy év múlva lesz az,hogy kettő darabot kell szednem és újabb egy év,hogy elhagyhatom. De mivel nekem januárban jött meg először,ezért az elején nyilván nem volt valami kiszámítható hogy mikor lesz,meg ilyenek,de gondoltam,hogy mivel tényleg először jött meg,ez normális. azonban márciusig minden hónapban több mint 15 napot megvolt,és olyan szinten sok vért vesztettem,hogy elmentem nőgyógyászhoz,aki felírt egy gyógyszert,és E-vitamint,(hozzáteszem a gyógyszernek igen csak meg volt az ára... 5000ft... ) hogy majd az beállítja, Nagyon örültem neki,30db-os a gyógyszer,minden nap egyet bevettem. április végére már el is fogyott. Május első felében semmi probléma nem volt,azonban a második felétől megint kezdődött minden előröl,hiába az egy hónapos gyógyszeres kezelés. Most jelenleg,július 15.-e van,és már kezdek behülyülni,mivel nem tudok elmenni egy strandra vagy akárhova,mert kiszámíthatatlan hogy mikor önt el egy rakás vér. ennél szebben nem tudtam kifejezni magam. Azt hallottam,hogy a Trexan nevű gyógyszer bezavarja a menstruációs ciklusokat,de ha nem szedem a gyógyszert akkor abból probléma lenne. És ha a doktoromhoz azzal állítanék be hogy nem akarom a gyógyszert,biztos hogy nem díjazná. Tehát most várjak még 2 évet ilyen havi 15 napos vérzésekkel,vagy mit tegyek?
2012. júl. 15. 14:46
 1/1 anonim ***** válasza:
Ha úgy érzed, hogy az orvosod nem díjazná a gyógyszer cseréjét, akkor keress meg egy másikat a problémáddal!
2012. júl. 15. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!