Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Szerintetek minek köszönhető...

Szerintetek minek köszönhető ez az álom?

Figyelt kérdés
Nem rég a következőt álmodtam: A Nyugati Pályaudvarra siettem, hogy Vácra mennyek (eddig tudom, hogy ez minek köszönhető), de nem oda mentem, hanem egy hatalmas (nem valós) fehér épületbe léptem be, ami a pályaudvar mellett állt. A következő kép már az volt, hogy bent vagyok az épület egyik emeletén, kinézek az ablakon, és egy, számomra ismeretlen parkolót látok. A köv. jelenet az volt, hogy menekülök valami/valaki elől (arra nem emlékszem, hogy ki/mi volt). A folyósok tele voltak amerikai gimnáziumok diákszekrényeivel, kinyitottam az egyiket, és kijött belőle egy horrorfilm szereplő. Szerintetek ez a ház mit jelenthet?

2012. júl. 13. 21:05
 1/1 anonim ***** válasza:
Biztos, hogy láttad már valahol azt az épület filmben, vagy olvastál róla és olyannak képzelted el. De lehet csak részletekből rakta össze az agyad. De nézd meg egy Álmoskönyvben abban sok minden le van írva az álmokról! :)
2012. júl. 13. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!