Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Kéne az élettársamnak valami...

Kéne az élettársamnak valami tényleg igazán hatásos készítményt, megoldást a horkolásra? Próbálta már az orrtapaszt, és az Adenol nevű száj sprayt is, de sajnos egyik sem vált be.

Figyelt kérdés
v.milyen más megoldás létezik a fennt említetteken kívül?

#álom #horkolás #édes álom
2012. máj. 25. 13:16
 1/4 anonim ***** válasza:
Füldugó.
2012. máj. 25. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Egy szakorvosi vélemény kéne, hogy milyen szervi elváltozás okozza a panaszt, attól függően kezelés. Nem a hang megszűntetése a lényeg, hanem a horkolás teljes egészében való megszüntetése.
2012. máj. 26. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Füldugó semmit nem ér - nekem legalábbis. Zajokat nem hallom, de a horkolást mellettem kristálytisztán... Viszont a párnamentesség nálunk megoldotta egyelőre a problémát. Nyugodtan tudtam aludni, még ha neki annyira nem is volt kényelmes a hatalmas párnája nélkül... :D
2012. jún. 7. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Alacsony fő alj, csak oldalt alvás, vacsora elhagyás, lefogyás egészséges szintre.

Magas vérnyomás csökkentő is okozhatja, ha egyik sem jön be akkor, alapos orvosi vizsgálat, mely az egészségügyi okot kideríti.

2012. jún. 9. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!