Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mi vált be nektek a legjobban...

Mi vált be nektek a legjobban a szemölcs eltávolításánál?

Figyelt kérdés
Esetleg vmilyen patikai termék pl Wartner, vagy vmi házi praktika, vagy a drasztikusabb megoldás az orvosoknál? Nekem a talpamon van és egyre több jön ki...

2012. júl. 11. 11:57
 1/3 anonim válasza:
Próbáld ki a vérehulló fecskefűt, nekem bevált.
2012. júl. 11. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Több helyen olvastam itt is, hogy jó a ricinusolaj. Én egy nagyon kicsi szemölcsön próbáltam ki, reggel-este fültisztító pálcikával bedörzsöltem és pár nap múlva lejött. Pici vérpötty maradt a helyén, ami talán azért jó, mert nem beleszakadt, hanem teljesen kifordult. És azóta sem jött vissza. De nagyobb szemölcsöknél nem tudom beválik-e. Nekem gyerekkoromban volt a talpamon és azt sebésznek kellett kivágnia, olyan kanállal, mint a fagylaltos, csak persze az kicsi és éles, mint a szike. Több fajta szemölcs létezik és van, amelyiknek mély a gyökere, amit már nem lehet kenegetéssel eltüntetni.
2012. júl. 11. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Értem. Köszön a tanácsokat, válaszokat. Reméljük a legjobbakat :S
2012. júl. 11. 19:43

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!