Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Miért van ez? Bővebben lent!

Miért van ez? Bővebben lent!

Figyelt kérdés

Mindig sok gyümölcsöt és zöldséget eszem és mégis kemény a székletem. Pl.: reggeli felvágott, kifli/pufirizs+ paradicsom 1 db, uborka.

Ebéd: csirke hús, rizs/tészta

Vacsora: saláta+csirkemell sonka

Ezek közt gyümölcs.

A problémám, hogy nehezen megy a nagy vc hiába eszek ennyi gyümit és zöldséget. Fogyni sem fogok semmit.

2 naponta van székletem, nehezen /az eleje/ ,a vége már könnyebb.

Emiatt sűrűn van aranyerem is.

Van valami széklet lazító készítmény?

A lavolec szirupot próbáltam, de 2 napig semmi nem volt majd kb 5 napig ment a hasam.

Van ötletetek?Vagy van valaki hasonló helyzetben???



2012. júl. 10. 23:52
 1/1 Takács Jánosné ***** válasza:
Nagyon fontos hogy először tisztizsd ki a vastag bél szakaszát.egeszsegfarm.hu. Normo-Gaszt tabl-val itt megveheted Éh gyomorra vacsorára ne egyél nyers gyümölcsöt az étkezésedet váltosztazsd meg pl.ne egyél élesztőset. cukrosat,Majdnem olyan diétát kell folytatnod mint a Candida diéta sok sikert üdv
2012. júl. 11. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!