Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Szívritmusra lüktető fülzúgás,...

Szívritmusra lüktető fülzúgás, miért van meddig tart? SŰRGŐS

Figyelt kérdés

3 napja figyeltem meg. Nagy volt a meleg és éjjel nappal nyitva van az ablak. A gép előtt ülök egész sokat, és jobb oldalon van az ablak kb. 1,5 méterre. Azt vettem észre pár napja hogy elkezdett ritmusra zúgni a fülem de nagyon mélyen és eléggé zavart. Aztán ez egyre gyakoribb lett, de ha elfordítom a fejem akkor nem hallom majd ha vissza fordítom megint hallom, de van mikor nem, mitől van ez? Később rájöttem szívritmusra lüktet. Mitől van ez? Meddig tart? Nektek is volt már ilyen? Ugye nem súlyos. Ja, és csak a jobb fülem, a bal nem.


F/17


2012. júl. 10. 22:50
 1/3 anonim ***** válasza:
Felment a vérnyomásod, azért érzed a lüktetést. Azt nem tudom megmondani miért, de komoly oka is lehet. Ha sokszor előfordul menj el orvoshoz.
2012. júl. 14. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
pedig megmértem a vérnyomásom és normális volt, amilyen szokott lenni
2012. júl. 14. 13:19
 3/3 anonim ***** válasza:
Pontosan ugyanez van nekem is...
2012. júl. 22. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!