Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Felek az injekciotol! Mit tegyek?

Felek az injekciotol! Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Az a helyzet hogy tegnap eltortem a labam. Mivel az egesz be van gipszelve ezert kell minden nap 6 heten at injekciot adni a veralvadasra vagy mire. nagyon felek tole. Legyszi segitsekek!

#injekció #torott felek
2012. júl. 10. 02:58
 1/6 anonim válasza:
Gondolj valami szépre..nekem ha injekcióról van szó mindig valami jó dologra gondolok és nincs probléma persze én is mindig nagyon félek...de ha rá izgulsz még rosszabb, amúgy is csak olyan mint egy darázs csípés.Nincs mitől tartanod szerintem:)
2012. júl. 10. 03:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Meg fogod szokni. Persze, nem a legkellemesebb érzés a világon, de nem is kibírhatatlan. Magadnak kell beadnod? Inkább valaki mással csináltasd, és ne úgy, hogy előtte 1 órán keresztül készülj a szúrásra..:D
2012. júl. 10. 03:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Hat ha a neveloapam itthon van akkor be tudja adni de ha nincs akkor nekem.
2012. júl. 10. 03:14
 4/6 A kérdező kommentje:
Na ma reggel megkaptam az elsot! Nem volt kellemes de annyira nem is fajt. Remelm hogy azert megszokom.
2012. júl. 10. 09:33
 5/6 anonim ***** válasza:
Hova kapod/adod magadnak?
2012. júl. 10. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Hasba.
2012. júl. 11. 11:41

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!