Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » 17 éves vagyok és halálosan...

17 éves vagyok és halálosan félek az injekciótól. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Azt mondják valószínűleg valami rossz emlék miatt van, de nem emlékszem semmi ilyenre...
2008. okt. 19. 16:14
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Én is nagyon félek...:S De szerintem nem lehet mit tenni. Muszáj. :)
2008. okt. 19. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Ja, és ha injekció kell, gondolj arra, hogy nem viccből adják biztos, és ha nem kapnád meg magadnak tennél vele rosszat. Úgy hogy az a pár másodperc fájdalom megéri...:)
2008. okt. 19. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Nem a fájdalommal van a gond... Édesanyámnak nemrég injekcióznia kellett magát és egyik alkalommal megkért, hogy fogjam meg a tűt egy pillanatra. Fogtam 10 másodpercig, aztán elkezdtem kiabálni anyának, hogy fogja meg, fogja meg...

A kezébe nyomtam a tűt és sírva rohantam a fürdőszobába...

lehet, hogy ciki, de így volt és nem tudom mit tehetnék ellene.


A fájdalommal nincs bajom. Nem is tudom tulajdonképpen mivel van... talán az érzés, a tudat, a látvány...

2008. okt. 19. 16:37
 4/4 anonim ***** válasza:
Ne gondolj arra, hogy mi történik. Nekem sosem volt ilyen problémám. Maga a fájdalom kicsi, ezért azzal nincs bajom, de nézni a tűt sosem nézem. Talán ezért nem félek tőle. Oltásnál másfele kell nézni, ha ínybe kell adni, be kell csukni a szemed, és akkor nem látod, nem fogsz mitől félni, mert a fájdalom minimális. Esetleg mond meg a dokinak, hogy félsz és addig beraksz valami zenét a mp3 lejátszódba és máshova gondolsz. Ha pedig valaki megkér, hogy fogd meg a tűt utasítsd el!
2008. okt. 19. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!