Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ez a naptej hány faktoros?...

Ez a naptej hány faktoros? (többi lent)

Figyelt kérdés
[link]

2012. júl. 7. 15:08
 1/4 anonim ***** válasza:
50 de ott van rajta, majd kiszúrja a kis szemed.
2012. júl. 7. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
De az nem faktor hanem SPF. Azt meg nem tudom hogy mi.
2012. júl. 7. 15:14
 3/4 anonim ***** válasza:

Az SPF egy rövidítés (Sun Protection Factor) ami adott napkrém UVB szűrőképességére utal.Vagyis ez a faktorszáma.

Amit néztél elég vacak összetevői vannak.

2012. júl. 7. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Szerintem se túlságosan jó naptej. Én az Australian Gold naptejét használom, mert évek óta ez vált be leginkább. Van belőle 4, 8, 15, 30 és 50 faktoros is. Több fajta naptejük van, én a 15 faktorosat használom, amiben még plusz bronzosító is van. Ezzel a 15 faktoros naptejjel 5 órás védelmet kap a bőröm, ami nekem elegendő, mivel nem tartózkodom annyit a napon. Ha valaki egész napra megy ki strandra, annak 30 faktoros krémet ajánlok. Nekem van még az Australian Goldtól Face Guardom és Lip Balmom is, mert az arc, nyak, dekoltázs és száj sokkal érzékenyebb, mint a test más területei és nem szeretném, hogy véletlenül is leégjek.
2012. júl. 8. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!