Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Hogyan lehet őket eltüntetni...

Hogyan lehet őket eltüntetni valamilyen módon ha lehet?

Figyelt kérdés
21 éves fiú vagyok és aszem december tájékán jelentek meg a hasamon meg a bicepszemnél ilyen piros csíkok de jó nagyok és elég sok. Eddig nem voltak rajtam, bőrgyógyász azt mondta hogy ezek striák vagy mik. Úgy tudom hogy azok csak terhes nőkön meg általában lányoknál szokott előfordulni, viszont én fiú vagyok, és nemsokára megyek balatonra nyaralni, és semmivel sem tudom őket eltüntetni és oltárian zavar de csak azért mert így biztos nem merem majd levenni a pólómat. Viszont fürödni szeretnék. Nem vagyok sovány alkat, de kb. 3 hónmapja elkezdtem szálkásítani, kardiozni, úszok, kerékpározok és kettlebellezek:D
2012. júl. 7. 03:20
 1/3 anonim ***** válasza:

Férfiakon is kialakulhat hízás, vagy izmosodás közben.

Ez kötőszöveti gyengeség, csak azért gyakoribb nőknél, mert nekik alkatilag gyengébb a kötőszövetük.

Viszont láttam én már durván csíkos, elhízott férfit is.

2012. júl. 7. 05:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ja, eltüntetni én úgy tudom nem lehet, max. halványodni fog, vagy gyöngyházfényűvé válik.
2012. júl. 7. 05:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
ne zavarjon nekem is van az oldalamon 3-3 csík, nem fogja senki azt figyelni ugy se nyugodtan fürödj
2012. júl. 7. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!