Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Tényleg szinte csak a magyarok...

Tényleg szinte csak a magyarok szoktak minden nap fürdeni?

Figyelt kérdés
Leginkább a németekről és az olaszokról hallottam, hogy a többség nem fürdik minden nap.
2012. júl. 7. 02:25
 1/7 anonim válasza:
15%
XDDDDDD az a kérdés
2012. júl. 7. 02:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nekem még az osztályfőnököm is mondta, hogy ne bántsuk az olaszokat, meg ne lepődjünk meg, ha nem fürdenek majd minden nap, amíg itt lesznek nálunk a diákcserén.:D
2012. júl. 7. 02:32
 3/7 anonim ***** válasza:
71%

Voltam több országban is Európában,mindenhol fürödtek/ zuhanyoztak az emberek. Az olaszoknál pont nem jártam soha,úgyhogy erről nem nyilatkozhatok.

Mindenhol vannak olyan emberek,akiknek kétes a higiéniájuk,ők szeretik ezt az urban legendet terjeszteni,de az igazság az,hogy a normális ember az egész földön,hogyha teheti minden nap zuhanyzik.

2012. júl. 7. 03:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
65%
Igen igaz. De a magyarok közt sem mindenki.
2012. júl. 7. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
65%

[link]


Nyugaton egyre inkább igyekszenek az emberek elhagyni a napi fürdést, bár az orvosok még erőlködnek, hogy ez nem káros, pedig valójában de. Nem maga a víz, hanem a különböző tusfürdők, samponok miatt, de ha ezeket elhagyod akár fürödhetsz naponta is.

2012. júl. 7. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Nyugalom, csigavér. Mindenki fürdik, ha olasz, ha német, ha magyar. Tény, hogy nyugatabbra szokás spórolni, tudatosabbak az emberek, ha vízfogyasztásról van szó.

Ha normális az idő, akkor én is kétnaponta fürdök teljesen, ettől függetlenül alváz- és lábmosás megvan, egyéb hajlatok (hónalj, nyak) és arc is kapnak egy kis vizet, szappant. De teljes fürdés, az nem minden nap.

Így a kánikulában, mindenki tusol, ha lehet, többször is per nap - ezen ne parázz. Couchsurfing-ben részt veszek, többen jártak már nálam, volt német, aki reggel és este is zuhanyozott, tusfürdővel, samponnal, cakumpakk. Volt, akinek elég volt a kétnaponta egy zuhany. Egyéne válogatja.

De valóban, valahogy "odaát" többen figyelnek a vízfogyasztásra, ahogy észrevettem.

2012. júl. 8. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Egyik nemzetről sem hallottam ilyet, kivéve az

argentínokat. Bár az is lehet, hogy népi legenda.

Egyébként nekem a barátom nem fürdik minden nap. Szülinapomon januárban a kérésemre megtette, április volt a következő majd június, most ebben a nagy melegben meg hetente egyszer.

Ő is úgy van vele, mint az egyik válaszoló, hogy a hajlatait mindennap megmossa. Érdekes is lenne, ha főpincért létére bűzlene...:D

Én az ellentéte vagyok, napi 2 fürdés megvan + az aerobik utáni.

2012. júl. 8. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!