Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » A magyarok miért csak a...

A magyarok miért csak a nagyon-nagyon súlyos gondjaikkal szoktak/akarnak orvoshoz járni?

Figyelt kérdés
2010. okt. 18. 19:06
 1/8 anonim ***** válasza:

még azzal sem. amilyen állapotban van az egészségügy, nem csodálom, könnyebben gyógyulnak az utcán.

amíg tudok járni, én sem megyek, legfeljebb ha mentő visz.

2010. okt. 18. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ki szeretne nem komoly problémával fél napokat eltölteni egy várófolyosón,türelmetlen betegek,asszisztensek,és fáradt orvosok között?Ha már súlyos a probléma akkor ugyis menni kell.
2010. okt. 18. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Azért, mert a magyarok ilyen emberek. Mind, kivétel nélkül. Ez ősi magyar szokás. Mondd, te ezt a baromságot honnajt vetted?
2010. okt. 18. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Én inkább azt látom, hogy a két véglet fordul elő:D

Vki minden szarral orvoshoz megy, van aki meg akkor sem hajlandó, ha már rohad a lába...

2010. okt. 18. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nahát! És megint éppen ezek a Magyarok!
2010. okt. 18. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Nem baromság, tényleg full reménytelen egy kisebb bajjal nekikezdeni a procedúrának.

Először is ugye nincs mikor, házidoki, szakrendelés jó magyar szokás szerint gyakorlatilag csak munkaidőben, kontroll így reménytelen, betegszabi, több mint necces ilyesmiért. Ott fél nap várakozás. Időpontot 3 hónapra kapsz a szakrendelésre (ahol persze aznapra mind az 50 embernek fél 2-t adtak meg: újabb fél nap). Ott nem találnak semmit, megint ugyanez a cirkusz egy másik helyre.

Aztán ha lement a 4-5 kör 1 év alatt, az egész megkoronázásaként félrekezelnek.

2010. okt. 18. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Azt még senki nem mondta, hogy ha mindezt a procedúrát végigszenvedted, az orvos szemrehányóan közli veled, hogy ezzel minek jöttél orvoshoz, nincs neki ilyenekre ideje és csak hátráltatjuk a rendelést, le vannak terhelve... Nem egyszer fordult elő, és annyira azért nem apró hülyeségekkel mentem.
2010. okt. 20. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Nekem már van két elrontott műtétem, az egyik miatt nincs szexuális életem és undorítóan néz ki a péniszem.


Szerintetek mennyire tisztelem az orvosokat és mennyire bízom meg bennük ezek után?

2010. okt. 21. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!