Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Milyen vény nélkül kapható...

Milyen vény nélkül kapható gyógyszert tudtok szorongásra?

Figyelt kérdés
elég ideges, szorongós vagyok, és az az iskolában kezd nagyon zavaró lenni mert nehezen tudok koncentrálni, de erős gyógyszert se akarok szedni ezért kéne valami vény nélkül kapható. 17/L
2012. júl. 6. 15:09
 1/4 anonim ***** válasza:

Vannak külön stresszoldó teakeverékek, citromfű, levendula, macskagyökér tea, valeriána, nervenpflege, stb.

Vagy ha homeopátia akkor Sedaif pc

2012. júl. 6. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
köszönöm a segítséget, csak ezekben a teafüvekben valahogy nem hiszek..a homeopátia meg más téren se nagyon vált be nekem sajnos
2012. júl. 6. 15:47
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Vény nélkül csak teakeverékeket, vagy ezek tablettás változatát kapod meg (például: Valeriana tbl.) Ennél erősebb nincs recept nélkül a visszaélések megelőzésére. Azért egy próbát megér pl. a citromfűtea, vagy levendula. Egyébként nem tudom sportolsz-e, de nagyon jó szorongásoldó módszer az is. -Egy gyógyszerész-
2012. júl. 6. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
értem, köszönöm a segítséget.
2012. júl. 6. 18:09

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!