Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » A következők miatt, szerintete...

A következők miatt, szerintetek írna fel a háziorvos altatót? Ha nem, akkor ti mit ajánlanátok, ami vény nélkül is kapható? (részletek a bejegyzésben)

Figyelt kérdés

Idegen emberek között ismeretlen környezetben egyszerűen nem tudok nyugodtan aludni! Sőt mondhatni egyáltalán nem alszom! De mivel ez csak nyaraláskor okoz gondot, soha nem szedtem semmit. (Hiszen amúgy mindig itthon alszok)

Idén először lehet külföldre mennénk busszal, és ott biztos hogy nem tudnék elaludni magamtól este. Nyáron kempingezni is akarnak a haverok, de azt meg már magamon tapasztaltam, hogy ott nem tudok elaludni, az ismeretlen környezet és ismeretlen emberek közelében, akik ott nyaralnak szintén.


Mi a legütősebb vény nélkül kapható hatóanyag, ami segít az elalvásban, valaki megtudná nekem mondani, többet is írhat. Továbbá érdekelne, hogy vajon háziorvos írna-e fel ebben az esetben altatót :) Valamiért azaz érzésem, hogy biztos hogy nem, ezért várom a vény nélkül kapható leghatásosabb szerek nevét


Köszönöm a segítséget

22/f


2012. jún. 19. 13:55
 1/2 anonim ***** válasza:
Fel fogja írni, csak a nagyon erős altatónak másnap is érezni fogod a hatását, illetve alkoholt sem ihatsz rá, ez kempingnél probléma. Inkább piálj be, még az is egészségesebb, mint az altató.
2012. jún. 19. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Valeriana növényi alapanyagú, sztem nem is vényköteles. Kérdezz rá a dokinál. Az ilyeneknek kevesebba mellékhatása.
2012. jún. 19. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!