Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Hogyan lehet kibírni ezt a...

Hogyan lehet kibírni ezt a hűgutát légkondícionáló nélkül?

Figyelt kérdés
Már nem főzök egész héten, csak palacsintát eszem. De mégis meleg van, mit tegyek ?
2012. júl. 6. 12:58
 1/6 anonim ***** válasza:
vizes törcsi a nyakra!én ezt csinálom és bejön!
2012. júl. 6. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
én besötétítek. + palackokba teszek vizet azok a hűtőbe. ha nagyon gáz már, akkor hideg vízzel lezuhanyzok. + van ventilátorunk is.
2012. júl. 6. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
a vizes törölköző a nyakba tényleg jó ötlet. :) de nem csak a nyakadat kell bevizezni, a karodat is be lehet, néha az arcodat, meg hasonlók, és igyál sok hűtött vizet, limonádét, stb.. :))
2012. júl. 6. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Teljes elsötétítés nappalra, éjszaka és hajnalban nagy szellőztetés. Így kibírható.
2012. júl. 6. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Én nappalis szellőzettek, ez baj ?
2012. júl. 6. 14:06
 6/6 anonim ***** válasza:
4-as vagyok. Mi nappal soha, akkor csak a meleget engednéd be. Ráadásul most szél sincs, áll a levegő, még huzatot sem tudnál csinálni. Szerintem akkor érdemes szellőztetni, mikor a kinti hőmérséklet a benti alá megy, hiszen akkor hűtöd a lakást, nem fűtöd fel.
2012. júl. 6. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!