Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ez csak velem van így?

Ez csak velem van így?

Figyelt kérdés
Nem tudom miért, de piszkos melegem van manapság! Nálatok is hasonló a helyet?

2012. júl. 4. 17:49
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Komolyan ? Hogyhogy meleged van ? Itt csak 37 fok van árnyékban...

Ha hosszabb útra megyek, kabátot is veszek, sálat kötök a nyakamba, tegnap meg bekapcsoltam a fűtést itthon.

2012. júl. 4. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

hú hát már megijedtem! De kösz, tényleg hasznos az amit írtál, most kicsit megnyugodtam! :D


ment a zöld kéz.

2012. júl. 4. 17:58
 3/11 anonim ***** válasza:
Ezen Te csodálkozol? Szerintem senki se fázik.
2012. júl. 5. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Nem? Pedig az elötted lévő kabátban szaladgál állítólag. Mondjuk időjárás szerint is jó napközben a melegítő, hiszen az időjárás megtévesztő. Meglehet fázni, szal jobb egy kis tavaszi kabát a pulcsira.


Bár még szerencse hogy nem sokat vagyok kint, hiszen meleg van, és bent meg a ventilátor kicsit tartja a frontot.

2012. júl. 5. 16:29
 5/11 anonim válasza:

-.-

te hülye vagy?

2012. júl. 5. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
nem vagyok hülye, csak figyelmes.
2012. júl. 5. 21:13
 7/11 anonim ***** válasza:
Mi fázunk itthon. Bekapcsoltuk a fűtést is. Képzeld, a hülye időjárás jelentés tegnap azt mondta hogy 60 fok lesz, szóval kimentem pólóban az utcára, de csak 41 fok volt, majdnem megfagytunk a barátaimmal, ha nem mozogtunk volna, szerintem fagyhalál lett volna a vége. Vigyázz tényleg megtévesztő az időjárás, nehogy úgyjárj mint én!
2012. júl. 7. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Voltam ma boltban, egészen meglepően fogadtak!


Csak egy közepesen vastag télipulcsi, meg egy farmer volt rajtam. Most pedig nem vittem tavaszi kabátot.

2012. júl. 7. 01:09
 9/11 anonim ***** válasza:

jaj ne már! nálatok olyan meleg van??? :'( 41 fok???

én megfagytam az éjjel, nem volt elég 3 takaró!!! vajon most mit tegyek? :'( cserépkályhában már fűtünk, de a radiátort nem merem bekapcsolni mert már minden megy, szinte még így is meg lehet fagyni, de már a számla meg sok lesz! na most mit csináljak?? :(

:D:D

2012. júl. 7. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
vegyél hősugárzot, nem használ sokat. És csak akkor nyomod be, amikor kell, kis helyet tökéletesen fűt, én nekem is itt van a gép mellett, néha be is kapcsolom. Májusban vettem. (akkor volt a nyári akcíó rá)
2012. júl. 7. 11:29
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!