Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Semmi se fáj, mint érzelem....

Semmi se fáj, mint érzelem. Mi lehet velem? O. o

Figyelt kérdés
16 éves vagyok.Eddig egy barátom volt,szerelem de kiszerettem belőle azóta egy fiúba voltam belezúgva.Régen ha beszóltak egyből elsirtam magam most meg fel se veszem.Suliba ha rossz jegyet kapok lesz*rom.Lesz*rok mindent.Ha valakinek fáj valami amit csinálok pl:egy fiú szeret én pedig barátjába voltam belezúgva neki ez fájt mert még mindig azt hiszi hogy van valami én magasról teszek rá.Miért lehet?? Semmi érzések.Ha mondanak valamit ilyen cicababák engem hidegen hagyott,nemrég pedig sirtam meg magam vagdostam. Ez miért lehet?
2012. jún. 16. 18:11
 1/7 anonim válasza:

Szia! Én is voltam már ilyen helyzetben, talán

depresszió, vagy időváltozás, majd elmúlik,

ne aggódj!

2012. jún. 16. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
remélem,mert ez eléggé é fura. :S köszi választ!
2012. jún. 16. 18:38
 3/7 anonim válasza:

Biztos az ürességérzetről beszélsz, mert velem ez

18 éves koromban volt, amikor felnőtté váltam...

..nem tudtam mihez kezdjek magammal, nem találtam

a helyem, nem voltak céljaim stb., de később minden

a helyére került és most mindig találok valamit, ami

érdekel! Pusz :* Szió! :)

2012. jún. 16. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
pontosan velem is ezvan! köszönöm választ!üdv.:*
2012. jún. 16. 19:37
 5/7 anonim válasza:

keress vmit, ami érdekelhet,

amit szeretsz, és abban éld ki magad! ;)


24/L

2012. jún. 16. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 zizmancs válasza:

Elérzéketlenedés? Erről lenne szó?

Ha igen, lehet a társadalmi , vagy eddigi életviteli gondokból, esetekből adódó védekezés. Lehet sokat szenvedtél az emberek milyensége miatt. Az is lehet, hogy a gyerekkori éned tűnt el, ezt normális dolognak tartják a felnőttéválás során. Én ameddig tudom próbálom megőrizni a gyerekori énemet,úgy, hogy közbe eleget tegyek a társadalom elvárásainak is, még akkor is, ha ezzel tudom hogy egynél több személyiség is élhet bennem, ami már akár pszichés betegségnek is számíthat. Viszont amíg ez nem okoz problémát sem nekem sem másoknak, addig csak a szótári formályában lehet betegségnek nevezni. Ez különbözőséget mutat a sok átlag ember között, vagy is másságot, amit a - az "normális" emberek számára megvetendő. PEdig nincs miért.

2012. jún. 16. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Szia! A lét hármasa a Test, a Tudat és az Érzelem. Úgy képzeld el mint az autót: motor (test), sofőr (tudat), benzin (érzelem).

Keresd meg, hogy neked mi a benzined. Mitől indulsz be, mi hajt, mi a CÉLOD.

Tűzz ki CÉLT magadnak, és valósítsd meg! ha Bírod!!!

Legyen több céllod az időben. Rövidtávú, közép- és hosszútávú.

Nagyon javaslom: Rakonczay Viktória és Gábor: Tűzhangya c. könyvét. (tudod, a magyarok átevezték az Atlantit...)

Tanulságos!

Üdv.

Zoli

2012. jún. 16. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!