Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Faradékonysag ellen vettem...

Faradékonysag ellen vettem foleg egy ilyen tablettat: Kalzium 333.3 mg, Magnesium 133.3 mg, Zink 8.3 mg. - ennyi eleg ami benne van?

Figyelt kérdés
ez foleg a szep bor,fog,csontot irta de mg .is tartalmaz
2012. júl. 2. 13:51
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem. Ennek háromszorosa az életben maradáshoz szükséges. Számításba véve, hogy természetes módon, a táplálkozás útján is bejut a szervezetedbe kb ennek tízszeresét kellene szedned.
2012. júl. 2. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Úgy értem, mindegyikből.
2012. júl. 2. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

[link]


Itt van az Eu által ajánlott napi mennyiség. Ez természetesen töredéke az orvosilag ajánlott napi mennyiségnek, de még ehhez képest is nevetséges amiket te írtál. Az gyakorlatilag az életben maradáshoz nem elégséges. És van még egy jó hírem, ha netán teszkós élelmiszereket fogyasztasz, az nemhogy hozzájárul a tápanyagbevitelhez, de csökkenti azt. Ezek a szemetek rendszerint méreganyaggal vannak tele, melyet a máj bont le. Viszont a máj a méreganyagok lebontása során vitaminokat emészt fel. Ha hiszed, ha nem orvosként gyakran csodálkozom el, hogy ezek az emberek még életben vannak, de az emberi szervezet csodákra képes. Ezt a teszkó mindennap bizonyítja nekem. :)

2012. júl. 2. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!